Rein Metsandi
Veebiarendaja, graafiline disainer
Tel: (+372) 55636314
E-mail: info[ät]itprof.ee

Veebiarendus

Koduleht, e-pood, veebidisain, graafiline disain, visiitkaardid, flaierid, API arendus/ liidestamine

Siin lehel on välja toodud meie põhisuunad, milles me spetsialiseerume-  veebiarendus (e-pood, koduleht), graafiline disain. Vii oma äri järgmisele tasandile, ulata rohkemate klientideni ja suurenda läbimüüki veebikeskonnas. Kui sa ei ole päris kindel, millist lahendust täpselt soovid, milline e-pood või koduleht on just sulle sobiv, oleme alati avatud sind nõustama. Me aitame sul samm sammul projekti üle vaadata, et avastada kahe silma vahele jäänud etapi lülisid või välja filtreerida kõik ülejäänu, mis pole projektiks tarvilik, arvestades parimaid disaini / veebiarenduse tavasid. 

Meie eesmärk on teha meie poole pöörduvale koostööpartnerile asja maksimaalselt lihtsaks- annate meile ülesande kätte koos materjalidega, mida soovid kodulehel avaldada ning võid kõik otsast lõpuni meie hooleks jätta. Sel moel sa ei pea jääma oma põhitööst eemale. Me küsime sul midagi ainult, kui selleks on otsustav vajadus projekti edukaks arenguks.

Näiteks logo disaini kooskõlastus, tekstid, kodulehele nime valimine vms.

E-pood / koduleht

Valmistame kodulehe vastavalt Sinu fantaasiale ning vajadusele. Responsive ehk kohanduva kujundusega ja lihtsa eestikeelse sisuhaldusega kodulehe loomine. (lehe omanik saab ise tekste ja pilte lihtsalt lisada või muuta).

Sinu e-poe / kodulehe haldamine

Peale selle, kui oleme meie kliendile kodulehe valmis saanud, õpetame ning aitame, kuidas te saate täiesti iseseisvalt lisada kodulehele pilte, tekste ja muud vajalikku infot. Vajadusel teeme seda ise.

Sisuturunduse strateegia loomine​

Kodulehe usaldatavus meelitab ligi rohkem liiklust Sinu lehele, mis tähendab ka rohkem potentsiaalseid kliente. Sisu Sinu kodulehel määrab, kas külastaja tahaks peatuda sel lehel või kiiresti lahkuda.

Hooajaline teenus

Pakume sinu kodulehele hooajalist teenust-  Oletame, et tulemas on jõulud ning sa tahad kuidagi oma firmas rohkem jõulumeeleolu väljendada vms, siis me kohandame su kodulehe vastavalt, hooajalised kampaaniad ja palju muud

API-de arendamine

Soovite toetada oma praegu kasutuseolevat mobiili
ja/ või veebirakendust?

KOLMANDATE OSAPOOLTE API-de INTEGRATSIOONID

RESTFUL API

Oleme eksperdid kergekaaluliste- ja tõhusate RESTFUL API-de väljatöötamises. Lisaks on meil hästi määratletud protsess, kuidas kiiresti mõista ka kõige keerulisemaid andmebaase, ärialaseid nõudeid ning ökosüsteemi, mis võimaldab meil pakkuda kiiremat ja tõhusamat teenindust API-de arenduses.

API liidestamine

Meil on ulatuslikud kogemused Restful, SOAP, OAuth- põhistel API- liidestamistel ning veebiteenustel. Me oskame integreerida ja kohandada erinevaid API-sid ükskõik, mis veebirakendustele.

Copyright © 2018 WebPlanet Media Group